duru centras logoKokybė ir profesionalus aptarnavimas

   

Kaip išsirinkti buto duris

Įėjimo durys - tai Jūsų namų veidas. Jos saugo Jūsų namus nuo neprašytų svečių ir šalčio.

Pagrindiniai šarvuotų durų privalumai -  sandarumas ir stabilumas. Kokybiškai pagamintos šarvuotos buto durys neišsikraipo ir tarnauja Jums ilgus metus.

Būkite atsargūs rinkdamiesi šarvo duris, išsiaiškinkite kokia durų konstrukcija, staktos storis, plieninio lakšto storis, kokios durų akustines savybės (decibelais), kokia durų ir spynos garantija. 

Dabar visas internetas ir laikraščiai mirga nuo pasiūlymų:  „šarvuotos durys už 700 ar 800 litų".

Tokia pigi buto durų kaina parodo jų kokybę. Vadinasi duryse beveik nėra metalo ir sumontuota pigi, ko gero kiniška, spyna. Pro tokias duris labai lengva patekti į Jūsų namus pragręžus pigią spyną ar nuplėšus plokštę. Atminkite, kad dažniausiai kitokios spynos įdėti į duris -  nebeįmanoma.

Labai svarbus dalykas šarvinėse duryse -  spyna. Rinkitės tik geriausių gamintojų spynas, tokias kaip Asssa, Mottura, Abloy, Evva, Securemme, Iseo.

Pasidomėkite, kaip šarvo durys bus montuojamos. Po sumontavimo įmonė turi pateikti šarvuotų durų atitikties deklaraciją.

Šarvuotos durys gaminamos daugumoje Lietuvos miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose ir kituose. Pagal miestą sunku spręsti apie durų kokybę, būtina atsižvelgti į pagrindinius aspektus.

Kokios turi būti šarvuotos durys:

    -Po apdailine plokšte pilnas nesudurtas metalo lakštas.

    -Trys vyriai. Taip durys stovi stabiliau ir nesėda.

    -Dvi spynos. Apatinė su suktuku, viršutinė seifinė.

    -Mažiausiai du stacionarūs kaiščiai.

    -Stakta užpildyta akmens vata. Tai padidina buto durų akustines savybes.

    -Šarvo durų varčios storis turi būti ne mažesnis nei 7,5 cm. .

    -Staktos storis ne mažesnis nei 8 cm.