duru centras logoKokybė ir profesionalus aptarnavimas

   

Kaip matuoti vidaus duris

Kaip matuoti vidines duris

Jei nusprendėte įsigyti naujas vidaus duris, geriausia kreiptis į įmonę, kuri teikia vidinių durų matavimo paslaugą. Tačiau, jei nutarėte pirkti vidines duris iš statybinių medžiagų parduotuvės, šis straipsnis kaip tik jums.

Norint pakeisti senas vidines duris į naujas, svarbiausia, ką reikia sužinoti, yra angos plotis bei aukštis. Jei norite išsiaiškinti durų angos plotį, būtina atplėšti senus durų apvadus iš abiejų angos pusių. Matuoti reikia su rulete (ne su centimetru!) iš abiejų angos pusių. Tą patį veiksmą reikia atlikti matuojant aukštį. Tai yra svarbu, nes dažnai blokiniuose, senos statybos namuose anga yra konusinė.

Vidaus durys su reguliuojama stakta gali užgaubti visą sienos storį ir užbaigti durų angos apdailą. Tad, jei nusprendėte pirkti duris su reguliuojama stakta, reikia išmatuoti ir sienos storį. Dažnai sienos nebūna lygios, todėl jų storį reikia matuoti apačioje, per vidurį ir viršuje. Kitoje angos sienos pusėje atlikti tą patį veiksmą bei keliose vietose išmatuoti angos viršaus sienos storį