duru centras logo

   

Metalines lauko durys

Metalines durysMetalinės cinkuotos durys

Metalinės lauko durys dažniausiai naudojamos daugiabučių laiptinėms, pagalbinėms patalpoms, techninėms patalpoms, rūsiams, sandėliukams galima naudoti ir gyvenamuose bei darbo patalpose namui, biurui ir pan. Metalinės durys gali būti su stiklo paketais (skaidriais, matiniais arba raštuotais). Durys gali būti ir dvivėrės arba su nevarstoma šonine ar viršutine dalimi

Metalinės durys

 • Metalinės lauko priešgaisrinės durys pagamintos iš cinkuoto 1,5 mm. storio metalo lakšto. Vidinis ir išorinis lakštai sujungti suspaudžiant, ko pasėkoje gaunasi tvirta 4,5 mm storio durų briauna ir nėra suvirinimo, kuris gali iššaukti metalo rūdijimą. Varčia ir stakta pagaminta iš lankstytų lakštų, kas iki minimumo sumažina šalčio tiltus. Durų lakštai ir juose esančios angos spynoms ir kt. iškertami programinio - koordinacinio preso pagalba, kas užtikrina matmenų tikslumą 0,1 mm. Programinės lenkimo staklės tiksliai išlanksto durų dalis. Metaliniai durų vyriai prie durų staktos ir varčios privirinami. Visa durų metalo konstrukcija dažoma atmosferos poveikiui atspariais dažais milteliniu būdu. Durų varčia ir stakta apšiltinta  50mm. storio akmens vata. Durys gali būti pagamintos su nedideliu stiklo paketu. Durų spyna - ASSA, DORMA arba NEMEF priešgaisrinė (seifinė spyna nesideda).

  Mechaninio  patvarumo klasė - 5 (normalios naudojimo sąlygos su 100000 durų varstymu)

 • Metalinės lauko durų varčia pagaminta  iš 1,5 mm. storio šalto valcavimo metalo lakšto ir lankstytų profilių, kas iki minimumo sumažina šalčio tiltus. Kliento pageidavimu lauko durys gali būti gaminamos iš cinkuotos skardos. Durų stakta pagaminta iš 80x40x2 metalinių vamzdžių. Durų lakštai ir juose esančios angos spynoms ir kt. iškertami programinio - koordinacinio preso pagalba, kas užtikrina matmenų tikslumą 0,1 mm. Programinės lenkimo staklės tiksliai išlanksto durų dalis. Durų staktose angos išpjaunamos plazminio pjovimo staklių pagalba, kas užtikrina labai didelį tikslumą. Išorinis lakštas su lankstytu profiliu sujungiamas suvirinant, ko pasėkoje gaunasi tvirta 3 mm storio durų briauna. Metaliniai durų vyriai prie durų staktos ir varčios privirinami. Visa durų metalo konstrukcija dažoma atmosferos poveikiui atspariais dažais milteliniu būdu. Durų varčia ir stakta apšiltinta  50mm. storio akmens vata. Durys gali būti pagamintos su tristikliu stiklo paketu.

  Pagal kliento pageidavimą durų varčia gali būti iš abiejų pusių padengta atmosferos poveikiui atsparia dažyta su išfrezuotais raštais jūrine fanera.

  Tokios pat konstrukcijos durys gali būti naudojamos ir kaip vidaus durys, tik varčia padengiama  laminuota medžio drožlių plokšte. Durų spynos – Assa, Dorma, Abloy, galima komplektuoti ir su sefinėmis spynomis Mottura, Iseo, Securemme, Cisa.

  Mechaninio  patvarumo klasė - 5 (normalios naudojimo sąlygos su 100000 durų varstymu)

 • Metalinių lengvo tipo durų varčia  pagaminta iš 0,5 mm storio cinkuoto metalo lakšto. Stakta –  iš 1,5 mm storio cinkuoto metalo lakšto. Varčia ir stakta pagaminta iš lankstytų lakštų, kas iki minimumo sumažina šalčio tiltus.  Varčios lakštai tarpusavyje sujungti kniedžių pagalba ir nėra suvirinimo, kuris gali iššaukti metalo rūdijimą. Durų lakštai ir juose esančios angos spynoms ir kt. iškertami programinio - koordinacinio preso pagalba, kas užtikrina matmenų tikslumą 0,1 mm. Programinės lenkimo staklės tiksliai išlanksto durų dalis. Metaliniai durų vyriai prie durų staktos ir varčios privirinami. Visa durų metalo konstrukcija dažoma atmosferos poveikiui atspariais dažais milteliniu būdu. Durų varčia apšiltinta  40mm storio akmens vata. Durų spyna NEMEF priešgaisrinė.

  Mechaninio  patvarumo klasė - 4 (normalios naudojimo sąlygos su 100000 durų varstymu)