duru centras logoKokybė ir profesionalus aptarnavimas

   

Plastikiniai langai Decco Termico 90

 „Decco Thermicco 90” 8 kamerų plastikiniai langai turi neįprastai užapvalintą varčios liniją (plotis (gylis) iki 101 mm.) ir subtiliai suapvalintą rėmą (plotis (gylis) iki 90 mm.), kurių derinys sukuria estetišką lango visumą, o tai puikiai įsilieja į šiuolaikinę architektūrą.

 

„Decco Thermicco 90” langų sistema yra netik unikalaus dizaino, bet taip pat yra ir viena iš šilčiausių šiandieninėje plastikinių langų rinkoje. Tačiau tai nereiškia, kad šių plastikinių langų kaina yra didesnė už kitų gamintojų siūlomas langų sistemas. Tai leidžia efektyviau taupyti būsto šildymo išlaidas bei patenkinti ekonominius lūkesčius.

Šiuose plastikiniuose languose montuojamos trys nepriklausomos sandarinimo tarpinės, kurios papildomai derinant lango sistemą su maksimaliai plačiu net iki 48 mm. storio, dviejų kamerų stiklo paketu, suteikia patikimą apsaugą nuo triukšmo bei klimato poveikio. Tai leidžia sutaupyti nemažai energijos skiriamos būsto šildymui ko pasėkoje gerokai sumažinama aplinkos tarša. Todėl ši profilių sistema vis dažniau naudojama pasyvių namų statybos projektuose.

Nepaisant labai gerų termoizoliacinių savybių ir unikalaus dizaino, rėmas išlieka pakankamai siauras, tai leidžia patekti į Jūsų patalpas daugiau dienos šviesos, kas ypač svarbu naujos statybos būstuose.

Pagražinti namo išvaizdą galite panaudodami papildomus elementus, pvz. skirtukus, kurių stilių ir spalvą nesunkiai galima priderinti prie bendros architektūros.

Pasirinkus įvairias plėveles, kurių spalva gali būti panaši į RAL spalvų paletės spalvas ar medžio imitaciją, pavyks suteikti Jūsų namo fasadui papildomo išskirtinio individualumo. Nepamirškite, kad plastikiniai langai ne tik, šildo, bet ir puošia Jūsų namus