duru centras logoKokybė ir profesionalus aptarnavimas

   

Plastikiniai langai

Klysta tie, kurie mano kad langų kokybės rodiklis –kamerų skaičius. Kameros daro rėmą standesnį, ypatingai kampuose. Lietuvoje turbūt jau nieks negamina trijų kamerų langų. Specialistų nuomone,  kuo storesnis plastikinio lango profilis, tuo jis patvaresnis ir šiltesnis. Būtinai pasidomėkite kokie į langą sumontuoti užraktai (apkaustai), nes lange daugiau nėra kam lūžti, išskyrus apkaustus. Tinkamai pasirinkite lango profilį, nes pigūs profiliai dažniausiai būna minkšti ir neužtikrina sandarumo.

Jei renkatės plastikinius langus namui, rinkitės trijų stiklų stiklo paketus su ne mažesniu nei 8 cm profilio storiu. Į tokį profilį galima įdėti 48mm. storio stiklo paketą. Juk namo sienas darote storas. O jei dedate langus su dviem stiklais, 24mm. stiklo paketais, tai kam šildyti sienas.

Yra taip vadinamų „išpigintų“ langų. O tokie langai nepasižymi sandarumu. Taigi matematika paprasta  -kuo plastikinių langų kaina mažesnė, tuo ir nauda mažesnė. „Durų centras“  - konsultuoja, montuoja ir siūlo tik gerus langus