duru centras logo

   

Plastikiniai langai

Klysta tie, kurie mano kad langų kokybės rodiklis –kamerų skaičius. Kameros daro rėmą standesnį, ypatingai kampuose. Lietuvoje turbūt jau nieks negamina trijų kamerų langų. Specialistų nuomone,  kuo storesnis plastikinio lango profilis, tuo jis patvaresnis ir šiltesnis. Būtinai pasidomėkite kokie į langą sumontuoti užraktai (apkaustai), nes lange daugiau nėra kam lūžti, išskyrus apkaustus. Tinkamai pasirinkite lango profilį, nes pigūs profiliai dažniausiai būna minkšti ir neužtikrina sandarumo.

Jei renkatės plastikinius langus namui, rinkitės trijų stiklų stiklo paketus su ne mažesniu nei 8 cm profilio storiu. Į tokį profilį galima įdėti 48mm. storio stiklo paketą. Juk namo sienas darote storas. O jei dedate langus su dviem stiklais, 24mm. stiklo paketais, tai kam šildyti sienas.

Yra taip vadinamų „išpigintų“ langų. O tokie langai nepasižymi sandarumu. Taigi matematika paprasta  -kuo plastikinių langų kaina mažesnė, tuo ir nauda mažesnė. „Durų centras“  - konsultuoja, montuoja ir siūlo tik gerus langus

Plastikiniai langai Schuco Corona SI 82

Šiuo metu, Schuco plastikinių langų sistemoje, 6 kamerų „Corona SI 82” yra vienas iš šilčiausių langų. Tai leidžia efektyviau taupyti šildymo išlaidas bei patenkinti ekonominius lūkesčius. Energiją taupantys langai yra ne tik šiuolaikiški, bet ir labai patikimi.

skaityti daugiau

Plastikiniai langai Decco 70

UAB „Durų centras“ siūloma plastikinių langų sistema „Decco 70“ išsiskiria tradicinėmis lango linijomis bei optimalaus lygio šilumine izoliacija už konkurencingą kainą.

 

skaityti daugiau

Plastikiniai langai Decco Termico 90

 „Decco Thermicco 90” 8 kamerų plastikiniai langai turi neįprastai užapvalintą varčios liniją (plotis (gylis) iki 101 mm.) ir subtiliai suapvalintą rėmą (plotis (gylis) iki 90 mm.), kurių derinys sukuria estetišką lango visumą, o tai puikiai įsilieja į šiuolaikinę architektūrą.

skaityti daugiau