duru centras logo

   

Plokštuminiai garažo vartai

PLOKŠTUMINIAI VARTAI

WIŠNIOWSKI plokštuminiai vartai – vieni labiausiai paplitusių ir išbandytų vartų rinkoje 

 

     PRIVALUMAI

Ramus ilgus metus

WIŠNIOWSKI plokštuminiai vartai naudojami daug metų. Ju nereikia dažyti ar apsaugoti nuo rūdžių. Patvarumą garantuoja antikorozinė apsauga: karštai cinkuota konstrukcija bei cinkuoti padengti poliesteriu vartai.

Pamirškite apie gedimus, nes vartuose panaudoti paprasti ir išbandyti mechaniniai sprendimai, kurie užtikrina patikimą vartų funkcionavimą.

      PAPRASTAS NAUDOJIMAS

Vartai lengvai atidaromi ir uždaromi. Sklandų darbą užtikrina atitinkamai parinktos ir subalansuotos spyruoklės, ratukų guolis ir kreipiančiųjų gale esantys buferiai.

Norintys dar didesnio komforto gali įrengti automatinę pavarą su nuotoliniu valdymu ir atidarinėti vartus žymiai patogiau.

      SAUGUMAS

WIŠNIOWSKI plokštuminių vartų naudojimas saugus. Vartai sertifikuoti remiantis Europos Sąjungos EN 13241-1 standartoreikalavimais.

Jūsų ir Jūsų artimujų saugumą užtikrina: apsauga nuo perkrovos, šviesos barjerai, spyruoklių apvalkalai, kreipiančiųjų forma ir nukreipentieji raktų guoliai. Dvigubos sklendės sistemos dėka visada esame tikri, kad vartai uždaryti gerai.

      NE TIK VARTAI

Galėsite lengvai įeiti į garažą neatidarant visų vartų, jei užsisakysite vartus su praėjimo durimis varčioje. Dabar neprivalote atidarinėti visų vartų, kad įeitumėte į vidų.

      PLOKŠTUMINIAI VARTAI – SAUGUMAS

 TECHNINIS APRAŠYMAS

Kokybę patvirtinta sertifikatas

Siekiant užtikrinti didžiausią saugumą, visas WIŠNIOWSKI plokštuminių vartų gamybos procesas yra nuolat kontroliuojamas. Gamyba vyksta taikant kokybės valdymo sistemą ISO 9001.

Vartai atitinka visus Europos Sąjungos EN 13241-1 standarto reikalavimus.

 PLOKŠTUMINIŲ VARTŲ POPULIARUMĄ NULEMIA PAPRASTA IR PATIKIMA KONSTRUKCIJA

Praktiški ir nebrangūs priedai, kaip įėjimo durys, vėdinimo grotelės, apšiltinimas ar langeliai (išdėstyti vertikaliai arba horizontaliai) didina vartų funkcionalumą

Plokštuminių garažo vartų galerija