duru centras logo

   

Segmentiniai garažo vartai

SEGMENTINIAI VARTAI

 Garaže šilta ir tylu. Šilumos laidumo koficientas UK=1,07, garso izoliacija Rc=23 Db

 

Segmentiniai vartai WIŠNIOWSKI yra šiuolaikiški vartai, suprojektuoti ir pagaminti su mintimi apie ypač reiklius klientus

     PRIVALUMAI

Visi namai skirtingi ir reikalauja individualių sprendimų. WIŠNIOWSKI garažo vartus lengva priderinti prie medžio elementų ir pastato fasado. Raštų ir spalvų įvairovė suteikia daug galimybių išsirinkti produktą, labiausiai derinantį su namo aplinka.

Angos forma gali būti suprojektuota įvairiai: stačiakampė, nupjautais kampais, užapvalinta arba arkos pavidalu. Visi segmentiniai vartai  gali būti įrengti bet kurioje minėtų angų.

     SUTAUPOMA VIETOS

Galite pasistatyti automobilį prieš pat vartus, atidaryti juos ir patogiai įvažiuoti į garažą. Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai į viršų ir nereikalauja vietos prieš garažą. Tai svarbus privalumas, ypač jei garažas pastatytas arti gatvės.

Vartus galite sumontuoti net labai žemame garaže, kurio sąramos storis nuo 10cm.

     INVESTICIJA ILGIEMS METAMS

Pirkdami WIŠNIOWSKI segmentinius vartus galite būti tikri, kad investavote į aukštos kokybės produktą.

Abipusė antikorozinė apsauga užtikrina ilgalaikį WIŠNIOWSKI segmentinių vartų eksploatavimą. Konstrukcijos elementai pagaminti iš cinkuoto plieno ( kreipiančiosios, jungtys) arba cinkuoto plieno, dažyto milteliniais dažais (segmentai).

      KOMFORTIŠKAS NAUDOJIMAS

Segmentinių vartų dėka Jūsų šildomame garaže bus visada šilta. Stori 40 (mm) plieno segmentai su poliuretano putų be freono užpildu ir apšiltinti per visą plotą užtikrina puikia šilumos izoliaciją.

Be didesnių pastangų, lengvai ir patogiai galite atidaryti ir uždaryti garažą rankomis. Tinkamai parinkta spyruoklių ir „plaukiojančių“ rankų sistema minimizuoja trintį ir taip užtikrina komfortišką naudojimą.

     SAUGUMAS

Saugūs WIŠNIOWSKI vartai

Jei segmentiniai garažo vartai pažymėti CE ženklu, jie atitinka Europos Sąjungos saugumo standarto EN 13241-1 reikalavimus.

WIŠNIOWSKI segmentiniai vartai yra patvarūs, saugūs, juos patogu naudoti. Jie gaminami vadovaujantis ISO 9001 sistemos ir privalomų standartų reikalavimais

Segmentinių garažo vartų galerija